Zamość: Zwłoki przy Bramie Lubelskiej. Wiadomo, kto to był

  • 18.09.2019, 05:52
  • lew
Zamość: Zwłoki przy Bramie Lubelskiej. Wiadomo, kto to był Fot. policja.pl
Śledczy ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na dachu fortyfikacji przy ul. Łukasińskiego w Zamościu. To 37-letni podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Krasnymstawie. Ciało w pobliżu Bramy Lubelskiej mogło leżeć kilkanaście dni.

O makabrycznym znalezisku powiadomił policję w środę, 11 września, po południu przypadkowy przechodzień. – Zwłoki mężczyzny znajdowały się w stanie rozkładu – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. – Po zabezpieczeniu ciała i wstępnych oględzinach, zwłoki trafiły do zakładu patomorfologii celem wykonania sekcji. Oczekujemy na opinię biegłego, która pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzn – powiedziała nam Ewa Jałowiecka-Śliwa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Zamościu, która wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Regres
Regres 20.09.2019, 06:32
Zwłoki leżały kilkanaście dni i nie było czuć odoru. Bardzo dziwne.
Maria
Maria 18.09.2019, 21:26
Podopieczny domu opieki społecznej znalazł sie w Zamosciu ,ładna opieka i nadzór ciekawe czy w ogole zauważyli jego zniknięcie

Pozostałe