Gm. Zamość: Nowe elewacje, ciepłe wnętrza. Modernizacja budynków podstawówek

  • 15.09.2019, 12:38
  • ak
Gm. Zamość: Nowe elewacje, ciepłe wnętrza. Modernizacja budynków podstawówek Fot. UG Zamość
Jest nie tylko dużo bardziej estetycznie, ale też zdecydowanie cieplej. Gmina Zamość finiszuje z termomodernizacją budynków kilku szkół podstawowych.

W ramach jednego projektu remonty ptrzeprowadzono w czterech podstawówkach. W SP Mokre i Lipsko prace zakończyły się już na początku roku, a w SP Pniówek i Borowina Sitaniecka właśnie dobiegają końca.

Cała ta inwestycja była warta ponad 4,7 mln zł, a unikna dotacja wyniosła przeszło 2,6 mln zł.

Niewiele mniejszą wartość miały prace prowadzone w szkołąch w Wysokiem i Sitańcu. Ich całkowity koszt to ok. 4,4 mln zł, a wsparcie dla samorządu wyniosło nieco ponad 2,5 mln zł.

W ramach obu zadań budowlańcy zajmowali się dociepleniem ścian zewnętrznych, ociepleniem stropu, wymianą okien i drzwi, a także modernizacją ogrzewania. 

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe