Gm. Biłgoraj: Magdalena Kapka ze Smólska Dużego skończyła 100 lat

  • 13.09.2019, 13:00
  • ak
Gm. Biłgoraj: Magdalena Kapka ze Smólska Dużego skończyła 100 lat Fot. UG Biłgoraj
To były wyjątkowe urodziny. Pani Magdalena Kapka ze Smólska Dużego w gminie Biłgoraj świętowała niedawno swoje setne urodziny.

Pani Magdalena urodziła się 7 września 1919 roku. W dniu swoich setnych urodzin przyjęła mnóstwo serdecznych życzeń i wielu gości, m.in. przedstawiciele samorządu i ZUS.

– W życiu człowieka to chwila niecodzienna i doniosła, której zapewne niewielu z nas będzie miało szansę doświadczyć. Pani sędziwy wiek jest ogromną skarbnicą wiedzy dla kilku pokoleń, która jest drogocennym dziedzictwem i stanowi o naszej tożsamości narodowej – mówił wójt gminy Biłgoraj Wiesław Różyński, składając jubilatce życzenia.

Pani Magdalena Kapka, mimo sędziwego wieku, jest w dobrej formie. W dniu swoich urodzin bawiła gości rozmową i zachwyciła swoim poczuciem humoru. Chętnie opowiadała liczne anegdoty ze swojego życia, a nawet recytowała wierszyki, których nauczyła się jako mała dziewczynka.

Jubilatka ma córkę, jednego wnuka i dwoje prawnucząt. Mieszka ze swoimi najbliższymi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe