Jak być bezpiecznym uczniem? Te dzieci to wiedzą

  • 14.09.2019, 15:53
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Jak być bezpiecznym uczniem? Te dzieci to wiedzą Fot. KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci odbyli kolejne spotkanie o bezpieczeństwie. Tym razem odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Dzieci uważnie słuchały rad jak być bezpiecznym na drodze oraz podczas codziennych zabaw.

Hrubieszowscy policjanci wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rozpoczęli ogólnopolskie działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. W minionym tygodniu odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Policjant omówił główne przyczyny wypadków drogowych z udziałem przede wszystkim pieszych uczestników ruchu drogowego. Przypomniał także o obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

Najmłodsi dowiedzieli się, jak powinni się zachować  w sytuacji, gdy zaczepi je obca osoba. W trakcie spotkania dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe