Biłgoraj: Wspomnienie wojny na sportowym pikniku

  • 14.09.2019, 13:00
  • ak
Biłgoraj: Wspomnienie wojny na sportowym pikniku Fot. pixabay.com
Na sportowo uczczona zostanie w Biłgoraju rocznica wybuchu II wojny światowej. W niedzielę (15 września) odbędzie się tam piknik.

Wydarzenie ma się rozpocząć o godz. 9 na obiektach Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących przy ul. Przemysłowej. Piknik pod patronatem Michała Mulawy, przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubelskiego odbędzie się pod hasłem "Pamiętamy o Bohaterach II Wojny Światowej”.

W programie m.in. wykład dr Adama Balickiego, dyrektora ZSZiO w Biłgoraju. Podczas imprezy odbędzie się także turniej piłkarski dla dzieci, pogadanka o bezpieczeństwie ruchu drogowego przygotowana przez pracowników zamojskiego WORD. Nie zabraknie wielu sportowych zabaw, a uczestnicy będą mogli skosztować pysznej grochówki.

Wstęp jest wolny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe