Tomaszów Lubelski: Przedszkolaki zwiedziły każdy zakamarek komendy

  • 13.09.2019, 07:03
  • ak
Tomaszów Lubelski: Przedszkolaki zwiedziły każdy zakamarek komendy Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Były w gabinecie komendanta, zajrzały na siłownię i do pokoi, w których pracują funkcjonariusze. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowo-Artystycznego „Król Maciuś Pierwszy” w Tomaszowie Lubelskim odwiedziły miejscową komendę policji.

Wizyta małych gości rozpoczęła się od spotkania z policjantem - przewodnikiem psa służbowego. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały, jak dobrze są wyszkolone policyjne czworonogi. Przedszkolaki zwiedziły też siłownię, miały możliwość zasiąść za kierownicą radiowozu.

Zastępca komendanta tomaszowskich policjantów kom. Bogdan Kulas udostępnił maluchom swój gabinet. Dzieci chętnie zasiadły w jego fotelu, by choć przez chwilę wcielić się w rolę dowodzącego jednostką. Na koniec dzieci otrzymały łakocie.

– Wizyta z pewnością na długo pozostanie w pamięci małych gości. Wielu z nich już dziś zapowiedziało, że w przyszłości zostaną policjantami – dodaje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe