Tomaszów Lubelski: Wyprawki czekają na małych czytelników

  • 14.09.2019, 09:09
  • ak
Tomaszów Lubelski: Wyprawki czekają na małych czytelników Fot. MBP Tomaszów Lubelski
Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim jest kolejną placówką, która włącza się w akcję "Mała książka - Wielki Człowiek".

Chodzi o to, by zachęcić najmłodsze dzieci do poznawania literatury i czytania. Dlatego biblioteka w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do siebie dzieci w wieku 3-6 lat i ich rodziców. Na każdego malucha czekać będzie w książnicy wyjątkowa wyprawka z książeczką, a także Kartą Małego Czytelnika. Później dzieci przychodząc do biblioteki, będą zbierać pieczątki, a na koniec otrzymają certyfikat.  

Zgłaszać się należy do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP na ul. Zamojska 2 oraz filia przy ul. Lwowska 120.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe