Gm. Zamość: Skocz na pieczone ziemniaki do Wysokiego

  • 14.09.2019, 07:09
  • ak
Gm. Zamość: Skocz na pieczone ziemniaki do Wysokiego Fot. pixabay.com
Świetna inicjatywa gospodyń z KGW Wysokie. We wrześniu i październiku zapraszają do siebie na pieczone ziemniaki. To okazja nie tylko, aby się najeść, ale również sporo dowiedzieć o zwyczajach i tradycjach zamojskiej wioski.

Spotkania organizowane są w Regionalnej Izbie Pamięci w Wysokiem. W programie każdego z nich ma się znaleźć zwiedzanie muzeum z przewodnikiem i pokaz sprzętów wykorzystywanych dawniej i dziś na wykopkach. Wyświetlany będzie też film na ten temat. Organizowane mają być ogniska z pieczeniem zawijanych w sreberka ziemniaków oraz degustacja potraw z kartofli. Członkinie KGW przygotowują również ziemniaczane gry i zabawy. 

Umawiać się na te wizyty można od poniedziałku do piątku, telefonując pod nr: 517 830 582.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Siema
Siema 15.09.2019, 15:14
Jaka cena za kg

Pozostałe