Biłgoraj: Święto poezji w BCK

  • 15.09.2019, 06:21
  • ak
Biłgoraj: Święto poezji w BCK
Już po raz 31. odbędą się Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. Impreza jest planowana na nadchodzący weekend. Potrwa od piątku do niedzieli (20-22 września).

Tradycyjnie już piątkowy wieczór to koncert inauguracyjny "Gospodarze i Przyjaciele Spotkań". Rozpocznie się o godz. 20, a na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury wystąpią członkowie Teatru Poezji i Piosenki BCK, ale także Mariusz Marcin Dekiel, Łukasz Jędrys, Jacek Kadis, Beata Osytek, Mariusz Oziu-Orzechowski, Grzegorz Paczkowski, Jacek Musiatowicz, Michał Musiatowicz.

Sobota (godz. 20) upłynie pod znakiem przesłuchań konkursowych. Uczestnicy imprezy będą walczyć o nagrodę główną Festiwalu , czyli „Gęste Sito Krytyki” oraz w kategoriach autorskiej i wykonawczej. Na zakończenie zaśpiewa Jarosław Chojnacki. 

W ostatnim dniu odbędzie się koncert finałowy z udziałem laureatów tegorocznej edycji. A "na deser" wystąpi Basia Stępniak-Wilk, która 25 lat temu wygrała Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. 

Bilety wstępu na każdy z dni kosztują 10 zł. Są już do nabycia w BCK.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe