Bajeczki urodzone w Krasnobrodzie

  • 13.09.2019, 06:00
  • bn
Bajeczki urodzone w Krasnobrodzie
"Niezwykła peleryna i inne opowieści" – to tytuł najnowszej książki Ewy Monastyrskiej, która niebawem trafi także do zamojskich księgarni. Publikacja jest zbiorem bajek i opowieści dla milusińskich.

Ewa Monastyrska jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Urodziła się w Koninie, a potem przez wiele lat mieszkała w Licheniu Starym. Pracowała m.in. jako doradca rodzinny w Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym. W 2013 r. przeprowadziła się na Zamojszczyznę. 

Praca na emocjach

Pracowała przez jakiś czas m.in. jako katechetka w Szkole Podstawowej w Hucie Tarnawackiej (pow. tomaszowski). Teraz prowadzi dziecięcy chór parafialny w Krasnobrodzie oraz śpiewa w miejscowym chórze gospel. Pracuje jako dziennikarka Katolickiego Radia Zamość oraz tygodnika "Niedziela". Ewa Monastyrska w Krasnobrodzie pisze także swoje bajki i opowieści. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 14.09.2019, 11:49
Moi uczniowie uwielbiają, polecam.

Pozostałe