Tomasz Karolak w Zamościu. Będzie czytał dzieciom bajki

  • 11.09.2019, 08:21
  • Materiał nadesłany
Tomasz Karolak w Zamościu. Będzie czytał dzieciom bajki
Tego jeszcze nie było! Znany aktor Tomasz Karolak spotka się z dziećmi w Zamościu. W sobotę (14 września, godz. 13) będzie im czytał w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej, a po czytaniu rozda wszystkim uczestnikom upominki.

Co przeczyta? Odlotowe opowieści!!! To wydarzenie, które uniesie Was nad ziemię, a może zrobicie beczkę z wrażenia! 

 

Tomasz Karolak, znany polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, piosenkarz i wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA  
 pojawi się w Zamościu w związku z wydarzeniami Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki.  Aktor jest jednym z gości niezwykłego cyklu czytań dedykowanych chłopcom - "Męskie Czytanie”. 

 

Organizatorom zależy na spotkaniach w miejscach niezwykłych, szczególnie atrakcyjnych dla męskiej części młodej publiczności, choć dziewczynki są równie serdecznie zapraszane. 

 

Gośćmi spotkań są autorytety – mężczyźni, którzy mają pasję i podziwu godne osiągnięcia a jednocześnie kochają książki. 

 

Aeroklub Ziemi Zamojskiej - partner wydarzenia - to prężna instytucja. Organizuje liczne imprezy plenerowe. Towarzyszą im ciekawe atrakcje: pokazy samolotowe, szybowcowe, skoki spadochronowe, wystawy szybowców, samolotów oraz modeli lotniczych Wciąż są miejsca na wydarzenie. Zapisy już pod adresem: [email protected]

 

Aby dokonać rezerwacji indywidualnej niezbędne jest podanie następujących danych:

  • miasto, data oraz nazwa wydarzenia, na które chcą Państwo się zarejestrować,
  • imię, nazwisko oraz wiek dziecka/dzieci,
  • imię, nazwisko oraz numer telefonu opiekuna. (ze względu na międzypokoleniowy charakter wydarzenia przygotowaliśmy niespodzianki, napiszcie nam czy z dzieckiem przybędzie rodzic/ rodzice czy dziadkowie a może przyjdziecie całą rodziną.)

 

Cały program Zamojskiej odsłony festiwalu dostępny na stronie: festiwalliteraturydzieciecej.pl/event/festiwal-zamosc/

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Henry Karolkiewicz
Henry Karolkiewicz 11.09.2019, 21:32
Mistrz Karolak

Pozostałe