Gm. Łabunie: Pieczone ziemniaki i szczytny cel. Zaproszenie na piknik w Ruszowie

  • 09.09.2019, 15:09
  • ak
Gm. Łabunie: Pieczone ziemniaki i szczytny cel. Zaproszenie na piknik…
Zapowiada się naprawdę świetna impreza. W najbliższą niedzielę w Ruszowie (gm. Łabunie) odbędzie się Święto Pieczonego Ziemniaka. Plenerowy festyn połączony będzie ze zbiórką pieniędzy na rzecz Hospicjum Santa Galla.

Impreza rozpocznie się o godz. 14. Program jest bardzo bogaty. Przewidziano liczne koncerty. Grać mają zespoły Nokaut i Heavan, także DJ Pepo z Ekipą. Zaśpiewają Shomeni z Szopinka oraz Kinga Wójtowicz i Szymon Cholomiej, a także wielu lokalnych artystów.

Na godz. 20 zaplanowano spektakl Teatru Ognia Utopia, a na finał wielkie, wspólne ognisko i dyskotekę pod chmurką.

Przez cały czas trwania imprezy odbywać się będą liczne atrakcje dla dzieci, będzie dmuchany plac zabaw, a dla wszystkich stoiska gastronomiczne z lokalnymi frykasami.

Piknik organizują wójt Łabuń, sołectwo i OSP Ruszów, jak również stowarzyszenia Mocni Nadzieją i Przyjaciół Hospicjum Santa Galla..

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe