Zamość: Śpiewające znaki drogowe. Poranek muzyczny u Namysłowiaków

  • 09.09.2019, 13:33
  • ak
Zamość: Śpiewające znaki drogowe. Poranek muzyczny u Namysłowiaków Fot. pixabay.com
Śpiewające znaki drogowe - to tytuł pierwszego po wakacjach poranka muzycznego, na który najmłodszych melomanów zaprasza Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Wydarzenie zaplanowano na nadchodzącą niedzielę, 15 września. Początek koncertu o godz. 11.30 w siedzibie Namysłowiaków.

Na scenie zaprezentują się zawodowi artyści z orkiestry: Elżbieta Kozyra - prowadzenie, śpiew, Barbara Rabiega – śpiew, Dariusz Sobczak – śpiew, Lech Górski - fortepian. A gośćmi specjalnymi będą dzieci uczęszczające na zajęcia do Akademii Rozwoju Talentu Violinki. 

W programie piosenki, wiersze, zagadki i zabawy. Mali melomani będą angażowani do wspólnej zabawy, w trakcie której poznają podstawowe zasady ruchu drogowego.

Bilety wstępu w cenie 15 zł są do nabycia w biurze orkiestry przy ul. Partyzantów 2 oraz na stronie internetowej www.namyslowiacy.pl.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe