Hrubieszów: Cztery nowe poradnie w przychodni

  • 10.09.2019, 06:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Cztery nowe poradnie w przychodni Od września w przychodni przy ul.Narutowicza pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów: kardiologa, pediatry, internisty a także geriatry.
Od 1 września pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów w czterech nowo utworzonych poradniach w Przychodni Rejonowej SPZOZ w Hrubieszowie. Do tej pory w przychodni przy ul. Narutowicza nie było poradni kardiologicznej, pediatrycznej, geriatrycznej ani chorób wewnętrznych.

Do niedawna poradnię kardiologiczną prowadził tylko Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Zamojskiej. Trzech pozostałych w mieście nie było. Kierownictwo SP ZOZ uznało, że najwyższy czas takie poradnie otworzyć w Przychodni Rejonowej przy ul. Narutowicza.

Artur Macheta, zastępca dyrektora ds. lecznictwa w SP ZOZ w Hrubieszowie, wyjaśnia, że zapotrzebowanie na takie poradnie wynika z potrzeby specjalistycznej opieki lekarskiej nad pacjentami po ich pobycie w szpitalu, zwłaszcza na oddziałach: pediatrycznym i chorób wewnętrznych.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe