Awans Piotra Kondraciuka. Z Zamościa do Kazimierza

  • 10.09.2019, 10:18
  • AP
Awans Piotra Kondraciuka. Z Zamościa do Kazimierza Dr Piotr Kondraciuk.
Dr Piotr Kondraciuk, zastępca dyrektora Muzeum Zamojskiego został dyrektorem Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym.

Pana dyrektora zastaliśmy w starym miejscu pracy w trakcie dylematu co spakować, co zabrać, a co wyrzucić... 

Nową pracę dyrektor rozpocznie po 16 września. Do Kazimierza Dolnego będzie dojeżdżał, wracał na weekendy do Zamościa, dopóki, jak mówi, się nie zadomowi i wszystko poukłada. 

Dr Piotr Kondraciuk jest absolwentem historii sztuki (KUL), tam też się doktoryzował z dziedziny historii i historii sztuki. Skończył studia podyplomowe z muzealnictwa na krakowskim UJ. Ponadto studia z zarządzania projektami i instytucjami kultury. Posiada kwalifikacje menadżerskie i pełne kwalifikacje zawodowe zw. z muzealnictwem. Jest muzealnikiem. Prowadzi działalność naukową i dydaktyczną w lubelskich szkołach wyższych. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hjjbbm
Hjjbbm 26.09.2019, 22:57
Zobaczymy czy naprawi to co zrobila jego poprzedniczka danuta olesiuk i agnieszka gawron. Obie Panie są udane tylko potrafią konflikty i kłutnie wywoływac. Tam sie nie liczy dobra praca i zaangazowanie.
Stefan
Stefan 11.09.2019, 05:51
Szkoda, że nie został " zagospodarowany" w Zamościu. Świetny historyk.

Pozostałe