Krynice: Mała książka – Wielki człowiek. Biblioteka nagradza najmłodszych czytelników

  • 09.09.2019, 07:18
  • ak
Krynice: Mała książka – Wielki człowiek. Biblioteka nagradza najmłodszych… Fot. BPG Krynice
Dzieciaki z gminy Krynice, które wzięły udział w projekcje "Mała książka – Wielki człowiek" mogą odbierać w bibliotece specjalne wyprawki.

Projekt, który realizuje Biblioteka Publiczna Gminy Krynice jest adresowany do dzieci urodzonych w latach 2013-2016. Maluchy z rodzicami zgłaszają się do książnicy w Krynicach oraz jej filii w Hucie Dzierążyńskiej, gdzie otrzymują specjalne pakiety, a za wypożyczone książki otrzymują naklejki. Jeśli zbiorą ich komplet, dostaną specjalny certyfikat.

Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem. Już rozdano kilkanaście zestawów wyprawek. W każdej znajduje się książka dostosowana do wieku dziecka, a także Karta Małego Czytelnika. Rodzice odbierają zaś broszury przypominające o roli czytania w rozwoju ich dziecka. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe