Pomóż stworzyć bibliotekę. Podziel się książkami

  • 08.09.2019, 13:30
  • ak
Pomóż stworzyć bibliotekę. Podziel się książkami Fot. pixabay.com
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju przyłącza się do placówek, które zaangażowały się w stworzenie w Centralnej Miejskiej Bibliotece w Nowowołyńsku na Ukrainie działu z księgozbiorem w języku polskim. Rozpoczęła zbiórkę publikacji. Liczy na wsparcie.

Zbierane są książki z polskiej klasyki, ale również literatury dla dzieci i młodzieży wydane po 2010 roku. Można przynosić również przewodniki, informatory o Polsce.

W Biłgoraju akcja ma potrwać do końca września. Książki można przynosić do MiPBP na ul. T. Kościuszki 13, filii nr 1 na ul. T. Kościuszki 41, filii nr 2 na ul. T Kościuszki 96 oraz filii nr 3 na ul. Włosiankarskiej 5.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe