Będą nowe karetki. Ministerstwo dało kasę

  • 06.09.2019, 11:39
  • ak
Będą nowe karetki. Ministerstwo dało kasę Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Dwie nowe karetki trafią do szpitala w Tomaszowie Lubelskim i Lubyczy Królewskiej. Pieniądze na ich zakup pochodzą z rządowego programu wymiany ambulansów.

Uroczyste przekazanie symbolicznych czeków na zakup aut (po 400 tys. zł każdy) zorganizowano w Lubyczy Królewskiej. W spotkaniu z tej okazji uczestniczyli m.in.: Jacek Sasin, wiceprezes Rady Ministrów i Janusz Cieszyński z Ministerstwa Zdrowia, a także poseł Tomasz Zieliński, marszałek województwa Jarosław Stawiarski, starosta tomaszowski Henryk Karwan i jego zastępca Jarosław Korzeń, przewodniczący Rady Miasta Lubycza Królewska Mariusz Lewko, burmistrz Lubyczy Marek Łuszczyński oraz Andrzej Kaczor, dyrektor SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim.

Więcej na ten temat w najbliższym papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe