Gm. Dołhobyczów: Na murawie i pod siatką walczyli o puchar wójta i starosty

  • 06.09.2019, 08:00
  • ak
Gm. Dołhobyczów: Na murawie i pod siatką walczyli o puchar wójta i starosty Fot. UG Dołhobyczów
Piłkarze nożni rywalizowali, aby zdobyć nagrodę wójta Dołhobyczowa, a siatkarze walczyli o puchar starosty. Zawody odbyły się pod koniec sierpnia w Majdanie (gm. Dołhobyczów). W obu konkurencjach najlepsze były ekipy z Przewodowa.

W zawodach wzięło udział w sumie osiem zespołów, po cztery w każdej kategorii.

Wśród piłkarzy wygrali zawodnicy z Przewodowa, pokonując Dołhobyczów, Majdan i Żniatych. Statuetkę dla najlepszego zawodnika zdobył Piotr Mosakowski. W rozgrywkach w piłce siatkowej kolejność była następująca: Przewodów Młodzi, Dołhobyczów, Przewodów Starsi, Majdan. Za najlepszego gracza został uznany Kamil Wach.

Organizatorami tegorocznych rozgrywek sportowych byli: wójt gminy Dołhobyczów, Stowarzyszenie Aktywni z Przewodowa i mieszkańcy Majdanu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik
Czytelnik 07.09.2019, 22:02
Chyba Masakowski

Pozostałe