Zamość: WORD zaprasza na "Drogową sztafetę pokoleń"

  • 07.09.2019, 08:21
  • ak
Zamość: WORD zaprasza na "Drogową sztafetę pokoleń"
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu zaprasza kierowców seniorów, kandydatów na kierowców, rodziców, dzieci i młodzież oraz wszystkich innych użytkowników dróg zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa na drodze na "Drogową sztafetę pokoleń". Impreza jest planowana na sobotę (21 września) w godz. 9-13 na obiektach WORD przy ul. Jana Kilińskiego 84 E.

W programie m.in. inauguracja cyklu warsztatów „Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie”. Odbywać się będą też spotkania konsultacyjno-szkoleniowe z instruktorami nauki jazdy. Zaplanowano ponadto konkursy. nagrody będzie można wygrać podczas jazdy na trolejach, w teście Stewarta (jazda z piłką na samochodzie), w rozwiązywaniu testów czy zabaw w miasteczku ruchu drogowego. Podczas imprezy będzie ponadto możliwość korzystania z placu manewrowego pojazdami WORD, zaplanowano pokaz egzaminacyjnego samochodu ciężarowego DAF, a także symulatora dachowania i zderzeń.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 OLKA
OLKA 08.09.2019, 16:04
Najpierw szkólcie dobrze jazdy a nie tylko zdawania i oblewania

Pozostałe