By wszyscy byli na drodze bezpieczni

  • 07.09.2019, 12:10
  • red.
By wszyscy byli na drodze bezpieczni Fot. KPP Biłgoraj
„Dla każdego jest miejsce na drodze” - to akcja, w ramach której policjanci odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce.

– Mundurowi przez cały rok spotykają się z mieszkańcami naszego powiatu i rozmawiają o bezpieczeństwie. Jedno z takich właśnie spotkań miało miejsce w Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce. Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki omówili z podopiecznymi zasady bezpiecznego zachowania się na drodze szczególnie teraz, gdy podczas wakacji na drogach panuje wzmożony ruch. Przypomnieli podopiecznym jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować życie – relacjonuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe