Gm. Susiec: Będzie gdzie grillować i biesiadować. Są nowe wiaty

  • 06.09.2019, 06:03
  • ak
Gm. Susiec: Będzie gdzie grillować i biesiadować. Są nowe wiaty Fot. Zbigniew Naklicki/facebook.com
Maziły, Zawadki, Łuszczacz, Ciotusza Nowa, Paary to miejscowości w gminie Susiec, których mieszkańcy mają miejsca do spotkań. Stanęły w nich nowiuteńkie wiaty.

To zasługa Ludowego Klubu Sportowego "LKS Szumy" w Suścu , który zrealizował projekt budowy wiat w kilku wioskach. Było to możliwe, dzięki dotacji przyznanej za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie".

Wiaty są estetyczne, są w nich stoły i ławy, a obok wyznaczone miejsca na zorganizowanie grilla albo ogniska. Są również miejsca postojowe. W założeniach do przedsięwzięcia zapisano, że jego realizacja przyczyni się do stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi turystyki również poza okresem letnim.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roman
Roman 08.09.2019, 18:08
Super wrescie po tylu latach
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 06.09.2019, 06:09
Bez stołu i ław kosztuje to 5 500 zł. A ławy i stół pewnie 1500 zł.

Pozostałe