Zamość: Zawodniczki KS Centrum Sztuk Walki Lider z medalami igrzysk LZS

  • 04.09.2019, 08:21
  • ak
Zamość: Zawodniczki KS Centrum Sztuk Walki Lider z medalami igrzysk LZS
Dwukrotnie stawały na podium zawodniczki Klubu Sportowego Centrum Sztuk Walki Lider podczas odbywających się w Siedlcach XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS.

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS trwały od czwartku do soboty (29-31 sierpnia). Zawody przyniosły sukcesy zapaśniczkom reprezentującym zamojskiego Lidera.

Anna Marczuk wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do 53 kg w grupie młodzieżowców. Krążek w tym samym kolorze przywiozła z Siedlec także Julia Zwolak, która startowała w  grupie kadetów w kategorii wagowej 62 kg. Trener obu zawodniczek jest Krzysztof Kwiatkowski.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Marcin
Marcin 08.09.2019, 16:05
Dziewczyny tak trzymać
zamościanin
zamościanin 05.09.2019, 06:59
Dziewczyny na medal

Pozostałe