Biłgoraj: Załatw sobie pracę

  • 03.09.2019, 16:00
  • ak
Biłgoraj: Załatw sobie pracę Fot. pixabay.com
Jesteś młody? Nie masz pracy? Mieszkasz w powiecie biłgorajskim? To propozycja dla ciebie.

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju od poniedziałku 2 września przyjmuje wnioski od osób bezrobotnych zainteresowanych założeniem własnej firmy. Na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej można otrzymać wsparcie w wysokości 20 tys. zł. Dokumenty będą przyjmowane przez biłgorajski pośredniak do wtorku 10 września.

Z tej szansy na stworzenie sobie miejsca zatrudnienia mają jednak tylko osoby w wieku 18-29 lat. Dotacje otrzymają dwie młode kobiety i dwóch młodych mężczyzn. Preferowani będą ci, którzy przez ostatnie 4 tygodnie nie uczestniczyli w kształceniu lub szkoleniu finansowanym ze środków publicznych.

Wsparcie udzielane jest w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie biłgorajskim (IV)".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe