Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 02.09.2019, 18:00
  • Kronika Tygodnia
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Już we wtorek (3 września) w całym regionie dostępne będzie w sprzedaży nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak co tydzień, warto po nasz tygodnik sięgnąć. Będzie duuużo do czytania. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> Są już wstępne wyniki sekcji zwłok dwóch nastolatków, którzy zginęli w wypadku w Telatynie. Śledczy wysuwają też pierwsze hipotezy co do przyczyn tragicznego zdarzenia.

>>>> W upalne lato Veolia Wschód zafundowała mieszkańcom Zamościa zimny prysznic – od 1 września podwyżkę ceny dostawy ciepła aż o 10 procent.

>>>> W Szpikołosach (gm. Hrubieszów) tej samej nocy wybuchły dwa pożary. Spaliła się sterta słomy i obora należąca do majątku tamtejszej parafii. 

>>>> Pierwszy dzień w szkole już minął.Spore zmiany są na stanowiskach dyrektorów szkół w powiecie tomaszowskim.

>>>> Policja swoje, a mieszkańcy swoje, czyli ballady o Januszu D. ciąg dalszy. Wieś zbiera na adwokata dla swojego sąsiada.

>>>> Oberwanie chmury nad gm. Dołhobyczów. Wezbrane potoki z błotem z pól zalały drogi. Podczas akcji ratowniczej ucierpiał strażak.

>>>> Wyjątkowy reportaż o historia Podziemnej Organizacji Młodzieży Polskiej w Hrubieszowie.

>>>> Ponoć król Władysław Jagiełło zamówił u tutejszych mistrzów 10 tys. par butów. I w nich polscy rycerze mieli dać łupnia Krzyżakom pod Grunwaldem 15 lipca 1410 roku. To tylko jedna z wielu opowieści o Tyszowcach.

>>>> W cyklu Zamojskie ulice piszemy o najciekawszych wydarzeniach związanych z ul. Waleriana Łukasińskiego.

>>>> Chcecie poznać opowieść o pięknej tradycji wspólnego świętowania zakończenia żniw?

>>>> Po szalonym meczu Hetman Zamość wywozi punkt z Sandomierza. Do pełni szczęścia zabrakło kilku minut i paru centymetrów. Jak wyglądał ten mecz?

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Znacznie więcej przeczytacie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe