Gm. Adamów: Są pieniądze, będą kombinezony dla druhów z Potoczka i Suchowoli

  • 02.09.2019, 07:06
  • ak
Gm. Adamów: Są pieniądze, będą kombinezony dla druhów z Potoczka i Suchowoli Fot. UG Adamów
30 tys. zł wyłoży Ministerstwo Sprawiedliwości, gmina Adamów dorzuci do tego tylko symboliczną kwotę i strażacy ochodnicy z jednostek w Potoczku i Suchowoli otrzymają zestawy nowych kombinezonów.

Umowa zostałą podpisana w zeszłym tygodniu przez wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego i wójta Adamowa Dariusza Szykułę. Pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości zostaną wykorzystane na zakup siedmiu kompletów ubrań strażackich oraz piły do metalu i betonu.

"Sprzęt ten zdecydowanie poprawi skuteczność działania Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Adamów w sytuacjach kryzysowych ratując najcenniejszy dar jakim jest ludzkie życie" – czytamy w komunikacie UG Adamów.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe