Hrubieszów: Nowy chodnik na ul. Grabowieckiej

  • 02.09.2019, 06:03
  • ak
Hrubieszów: Nowy chodnik na ul. Grabowieckiej Fot. UM Hrubieszów
Najważniejsze jest bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego władze Hrubieszowa postanowiły wspomóc starostwo i wziąć na siebie przebudowę chodnika przy ul. Grabowieckiej. Prace ruszyły.

Decyzję w tej sprawie hrubieszowscy radni miejscy podjęli na sesji 26 sierpnia. I mimo że ulica Grabowiecka jest drogą powiatową, to przebudową chodnika przy niej zajmie się Miejska Służba Drogowa, a wykorzysta do tego materiały zakupione przez Nadleśnictwo Strzelce, którego siedziba znajduje się przy Grabowieckiej.

"Przebudowa chodnika ma na celu poprawę jego nawierzchni umożliwiającą bezpieczne przemieszczanie się mieszkańców Hrubieszowa oraz pracowników i interesantów Nadleśnictwa. Dla władz miasta najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, dlatego udzielenie Powiatowi Hrubieszowskiemu wsparcia rzeczowego i tym samym poprawa jakości infrastruktury znajdującej się na terenie miasta było sprawą priorytetową" – czytamy w komunikacie UM Hrubieszów.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sister
Sister 02.09.2019, 12:57
Czyli dobra współpraca Pani Majewskiej i Symczuk. Brawo. Super.

Pozostałe