Zamość: Biblioteka zaprosi przedszkolaki do świata teatru

  • 02.09.2019, 06:00
  • ak
Zamość: Biblioteka zaprosi przedszkolaki do świata teatru
Od zachwytu światem teatru do fascynacji literaturą - to tytuł projektu, który dzięki 15 tys. dotacji zrealizuje Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego. Jego adresatami są najmłodsi czytelnicy, przedszkolaki.

Pieniądze na przeprowadzenie tego przedsięwzięcia, które rozpocznie się w połowie września i potrwa do grudnia tego roku pochodzą z Ministra Kultury 
i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

Książnica Zamojska zorganizuje cykl spotkań z różnymi formami teatru dziecięcego. Maluchy będą mogły obejrzeć spektakle teatru lalkowego, żywego aktora, walizkowego czy KAMISHIBAI. Będą też warsztaty, wycieczki do bibliotek oraz konkurs.

Do udziału w nim mogą zgłaszać się przedszkola z miasta i powiatu zamojskiego. Zgłoszenia telefoniczne i mailowe, przyjmują:

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe