Gm. Skierbieszów: Bakterie coli w kolejnym wodociągu

  • 01.09.2019, 09:00
  • ak
Gm. Skierbieszów: Bakterie coli w kolejnym wodociągu Fot. pixabay.com
W zeszłą niedzielę informowaliśmy o skażeniu bakteriami wody w wodociągu Wysokie II. Pod koniec tygodnia okazało się, że podobna sytuacja jest też w Dębowcu, który w kranówkę zaopatruje kilka miejscowości gminy Skierbieszów.

Decyzja sanepidu o zakazie spożywania wody do celów spożywczych została wydana w czwartek (29 sierpnia). Gmina natychmiast podjęła stosowne kroki i rozpoczęła dezynfekcję sieci. Póki co nie ma informacji, czy wszystko jest już w porządku. Samorząd ustalił harmonogram dostawy czystej wody do miejscowości Dębowiec, części Dębowca Kolonii i części Udrycz. Zamieszczamy go poniżej.

CZYTAJ TAKŻE: WODA SKAŻONA. NIE MOŻNA JEJ PIĆ

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec Dębowca
mieszkaniec Dębowca 09.09.2019, 20:34
brak nadzoru nad wodociągami i całą gminą

Pozostałe