Tragedia w Telatynie. Zginęło dwóch nastolatków (ZDJĘCIA)

  • 30.08.2019, 10:04
  • ak
Tragedia w Telatynie. Zginęło dwóch nastolatków (ZDJĘCIA) Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Nie żyje dwóch młodych ludzi. To kierowca i pasażer audi, które w czwartek (29 sierpnia) rozbiło się na przydrożnym drzewie w Telatynie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowe popołudnie. Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego pracują wciąż nad ustaleniem przebiegu i przyczyn zdarzenia. Póki co wiadomo, że autem kierował 19-latek. Na zakręcie młody człowiek stracił panowanie nad kierownicą audi. Samochód wypadł z drogi na pobocze i roztrzaskał się o pień drzewa.

Niestety, wypadku nie przeżył ani kierowca, ani jadący z nim jako pasażer 16-latek. Obaj ponieśli śmierć na miejscu.

 

CZYTAJ TAKŻE: NASTOLATKI UCIERPIAŁY W WYPADKU

CZYTAJ TAKŻE: TRAGEDIA W WERECHANIACH. ZGINĄŁ MŁODY CZŁOWIEK

CZYTAJ TAKŻE: WRACALI Z DYSKOTEKI. ZOSTAWIŁ RANNĄ KOLEŻANKĘ I UCIEKŁ

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LL
LL 03.09.2019, 20:21
"...Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień..."
J.
J. 02.09.2019, 11:02
Jakaś osoba napisała niżej , że to nie jest wina drzew i z tym się zgadzam , ale z tym , że "ludzie sami w nie wieżdżają " to piszę to do tej osoby . Czy ty myślisz , że ktoś chciał specjalnie wiechać w te drzewa , wierząc że jego rodzina na niego czeka ? Naprawdę nie wiem co wami kieruję ludzie ,ale nie idźcie za tym .
Proszę
Tomek
Tomek 01.09.2019, 14:51
Porostu głupota kierowcy i tyle fantazje go poniosły bo jak by myślał to by nie doszło do tego wypadku
Leszek
Leszek 01.09.2019, 11:46
Czytam komentarze i to się w głowie nie mieści co wy ludzie wpisujcie .Zginęło dwóch młodych chłopaków czy wyobrażacie sobie co teraz przeżywają ich rodziny? Chyba z szacunku do wszystkich rodziców a w tym przypadku do rodziców chłopaków którzy zginęli powstrzymajcie się z tymi
komentarzami. Każdego z nas może spotkać taka tragedia więc nie warto dokładać Tym co stracili co najważniejsze w życiu swoje dziecko.


To ja
To ja 01.09.2019, 10:14
Ku*** ale macie sensacje.!!! Zajmijcie się swoimi sprawami i problemami... bo ktoś z waszych rodzin nie daj boże może zginąć. Stało się i już się nie odstanie. Jak macie tak komentować to nie komentujcie wcale debile. Jesteście jak hieny żerujące na zdobycz. Aby glupio skomentować...
Zdzisława
Zdzisława 01.09.2019, 10:11
Kochaj bliżniego swego jak siebie samego
Starszy B.
Starszy B. 01.09.2019, 05:59
Ludzie przestańcie już komentować i zajmijcie się swoim sprawami i problemami. Sprawia wam to przyjemność pisanie takich głupot, szukacie wrażeń ?nie wam jest oceniać chłopaków i nie jeden z was jest święty ogarnijcie się i odpuśćcie już bo czytanie waszych chorych komentarzy jest naprawde przykre i żenujące
działa
działa 31.08.2019, 21:18
jak ktos ma zginąć to idąc po chodniku zię przewroći i uderzy głową w krawęznik... nie ma co obwiniac predkosci drzew rodzicow . poprostu tak miało być niestety ... nie ma co szukać winnych tylko trzeba płakać i wyciągać wznioski ... czasem przy 50 km na godzine mozna się czy kogos zabic nie ma na to reguły
To ja
To ja 31.08.2019, 17:33
Co drugi piszący tutaj komentarz jest idiotą i debilem. Myślicie że zgineli bo chcieli??? Bo drzewa. Bo auto mocne. Stało się i czasu nikt nie cofnie... żal, smutek, płacz... szkoda młodych chłopów.
A wy skończcie pisać głupoty.
Doskonale znałem tych chłopaków i znam ich rodziców.
Ktos
Ktos 31.08.2019, 09:16
Raz że drogi akurat tam są w tragicznym stanie a dwa to że gówniarz zasuwal tym Audi bardzo szybko i wszyscy doskonale o tym wiedzą . Zero reakcji ze strony rodziców . Zniszczenie na drzewie i stan auta po wypadku mówi za siebie że nie jechał 60 km/h w terenie zabudowanym . Zero sympatii dla takiego zachowania . Dobrze że nikt inny nie ucierpiał przez jego zachowanie . Żal jedynie pasażera .
To ja
To ja 01.09.2019, 10:05
Zamknij dziób i głupio nie komentuj!!
Xxx
Xxx 01.09.2019, 05:53
Na *** komentujesz skończony idioto?? Sprawia ci to przyjemność , zajmij się swoimi sprawami bucu jeden. Schowaj głowę w piasek i siedź cicho!
Ktos
Ktos 31.08.2019, 07:34
Karol jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz. Co ma piernik do wiatraka. Człowieku to nie moja wina ze jeździsz Fiatem 1,4
Karol
Karol 30.08.2019, 21:12
A może lepszy samochód jeszcze z większym silnikiem powinni mu kupić to jest wina rodziców
Anita
Anita 31.08.2019, 04:04
Nie osadzaj rodziców oni chcieli dobrze
Pan
Pan 30.08.2019, 16:59
[*]
Mlody
Mlody 30.08.2019, 16:52
Ciagle nie rozumiem dlaczego jest tyle drzew przy takich drogach ? Glownie ludzie gina przez uderzenie w drzewo gdyby ich nie bylo wiele mlodych ludzi zylo by do dzis
B
B 31.08.2019, 14:18
Ludzie to giną przez głupotę i brak wyobraźni. Drzewa nikomu złośliwie na drogę nie wyskakują. Szkoda pasażera, bo jeśli chodzi o kierowcę: przykre, ale w jego wypadku to selekcja naturalna.
To ja
To ja 31.08.2019, 19:44
Debil jesteś!!
Mar
Mar 30.08.2019, 22:44
Dzisiaj tez się nad tym zastanawiałem dlaczego jest tyle drzew przy drodze
B
B 31.08.2019, 14:19
Żeby asfalt się nie nagrzewał, geniuszu. Drzewa nikomu na drogę nie wyskakują. Ludzie z własnej głupty w nie wjeżdżają.
J23
J23 30.08.2019, 21:02
No ewidenrnie tutaj winne sa te drzewa Nic innego
za wcześnie
za wcześnie 30.08.2019, 22:45
Drzewa nie rosną na drogach. Ewidentnie to jest wina niedoświadczonego kierowcy, typowo bez smykałki i wyobraźni.Wyobraź sobie, że chłopak próbował zarobkowo jeździć autem i często go strąbili, bo nie szła mu wybitnie jazda samochodem. Są ludzie, którzy mają do tego dryg, a są tacy co wybitnie się nie nadają i są takie właśnie tragedie
gość
gość 30.08.2019, 17:53
Gdyby ludzie nie wariowali na drogach, i jechali tak jak należy, to by nie ginęli ;)
Ja
Ja 30.08.2019, 17:33
Niech baranie wolniej jezdza po samochodzie widac ze nie jechal przepisowo 50 km.h naturalna selekcja bezmuzgow dobrze ze nokogo nie zabil
Kono
Kono 30.08.2019, 22:45
No właśnie zabił , mojego kuzyna 😭
Ja
Ja 31.08.2019, 22:34
Ale kuzyn co muzgu nie mial i nie pomyslal ze wsiada do samochodu ktorym zapiernicza prawie 200km.h jakis debil ktory jest jego kolega bo nie wierze ze wczesniej jezdzil ostroznie 50 na godzine a raptem teraz postanowil ta predkosc zwiekszyc do ponad 150
Luka
Luka 01.09.2019, 19:39
Weź człowieku cicho siedź . Młody człowiek był pasażerem .,w obliczu takiej tragedii nie masz pojęcia co czuja bliscy . Ludzie dość z tym hejtem !!!!
kierowca
kierowca 30.08.2019, 21:29
zgodze sie..madry by nie jechal jak wariat..mimo calej tragicznej sytuacji zgodze sie
.
. 30.08.2019, 17:24
Gdyby nie ***li jak po*** tez dalej by wiele ludzi dalej żyło
Jolanta
Jolanta 30.08.2019, 13:08
Bezmyślność i brawura młodego człowieka, zabił nie tylko siebie ale i kolegę.Wyrazy współczucia dla obu rodzin.
..
.. 30.08.2019, 12:20
Jako rodzina nie życzymy podawania danych osobowych
redakcja
redakcja 30.08.2019, 12:34
Jak tylko zobaczyliśmy ten wpis, w którym podano nazwiska, usunęliśmy go.
B
B 30.08.2019, 11:55
Już hieny chcą wiedzieć kto.. nic wam do tego
żenada
żenada 30.08.2019, 11:58
śmieszny/a jesteś może to akurat ktoś ważny dla tej osoby
emonika
emonika 30.08.2019, 13:36
Jak ktoś ważny to w inny sposób się dowie albo zastanie powiadomiony
-A
-A 30.08.2019, 11:41
ZNA KTOŚ NAZWISKA?!!!!!!!
Nieznane
Nieznane 30.08.2019, 11:19
O kogo dokładnie chodzi
M
M 30.08.2019, 10:58
Wie ktoś może o kogo chodzi?
K
K 30.08.2019, 11:06
Tak
..