Biłgoraj: Stare boiska jak nowe. Przy SP nr 3 i SP nr 5

  • 31.08.2019, 07:12
  • ak
Biłgoraj: Stare boiska jak nowe. Przy SP nr 3 i SP nr 5 Fot. UM Biłgoraj
Uczniowie szkół podstawowych nr 3 i nr 5 w Biłgoraju będą od września korzystać z gruntownie odnowionych boisk.

Boiska przy obu szkołach zostały zbudowane jeszcze w 2008 roku. Przez ostatnie 10 lat młodzież korzystała z nich intensywnie, dlatego oba obiekty kwalifikowały się do gruntownej odnowy. W ramach wakacyjnych remontów naprawiono poliuretanowe nawierzchnie, a także pomalowano je liniami. Zajmowali się tym pracownicy firm z Międzybrodzia Bialskiego i Dąbrowy Górniczej.

Przy SP nr 3 prace zakończyły się jeszcze w lipcu. Kosztowały ponad 71 tys. zł. Przy SP nr 5 inwestycja była realizowana dwuetapowo. Pierwszą część prac, wartych ponad 34 tys. zł sfinalizowano w zeszłym miesiącu. W sierpniu zakończono drugą część zadania. Wymiana trawy syntetycznej kosztowała przeszło 256 tys. zł.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe