Zamość: Ostatnia tego lata Muza na Kwadracie

  • 29.08.2019, 08:15
  • Materiał nadesłany
Zamość: Ostatnia tego lata Muza na Kwadracie Fot. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego
Dzisiaj (czwartek, 29 sierpnia) Rynek Wodny w Zamościu po raz kolejny wypełni się melomanami i pasjonatami muzyki w najlepszym wydaniu. W ostatnim w tym roku koncercie z cyklu „Muza na Kwadracie” zatytułowanym „W starym kinie” wystąpi znane Trio Beethovenowskie. Wykonają utwory z najlepszych polskich filmów i produkcji lat 80. i 90.

Będziemy mieli szansę wysłuchać charakterystycznych przebojów m.in. z filmu „Vabank”, „Kariera Nikodema Dyzmy” czy programu „W starym kinie”. Muzycy współpracujący z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wykonają muzykę z filmowych hitów w odświeżonej, autorskiej aranżacji Piotra Stopy. Do klasycznego składu Trio dołączy gościnnie utalentowana wokalistka, Marika Kraujutowicz.

Start ostatniej w tym roku Muzy na Kwadracie już 29 sierpnia, o godzinie 18:00 na Rynku Wodnym w Zamościu.

Wykonawcy:

  • Emi Ueno-Stopa - skrzypce,
  • Michał Stopa - wiolonczela,
  • Piotr Stopa - fortepian, opracowanie muzyczne
  • gościnnie: Marika Kraujutowicz - śpiew
Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe