Policyjny Speed wyłapuje drogowych piratów

  • 26.08.2019, 16:09
  • ak
Policyjny Speed wyłapuje drogowych piratów Fot. policja.pl
Od przeszło miesiąca na drogach Lubelszczyzny działa specjalna policyjna grupa Speed, specjalizująca się w wyłapywaniu piratów drogowych. W ostatni weekend funkcjonariusze mieli sporo do zrobienia na drogach powiatu zamojskiego.

Tylko w niedzielę policjanci drogówki zatrzymali siedmiu kierowców, którzy w terenie zabudowanym na licznikach aut mieli powyżej 100 km/h. Aż czterech piratów drogowych wpadło w Michalowie.

– Najwięcej, bo 127 km/h miał 23-letni mieszkaniec gm. Ostrówek kierujący BMW, z niewiele mniejszą prędkością – 113 km/h poruszał się seatem 26-latek z gm. Sułów. Prędkość o ponad 50 km/h w Michalowie przekroczyli również 27-latek z gm. Radecznica siedzący za kierownicą skody oraz 26-latek z gm. Turobin poruszający się seatem – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Także wczoraj w Sitańcu policjanci namierzyli 29-latka z gm. Zamość, który jechał BMW z prędkością 124 km/h. Z kolei w Zwódnem wpadł 32-latek. Pędził przez wieś volvo 105 km/h. 

W sobotę z uprawnieniami pożegnało się czterech kierowców. W Komarowie Dolnym policyjny radar namierzył 28-latka w skodzie. Miał 104 km/h na liczniku. Jeszcze szybciej - 107 km/h przez Komarów-Osadę jechał volvo 33-latek z gm. Hrubieszów. A w Łabuniach wpadł 22-latek z gm. Kutno siedzący za kierownicą renaulta, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 105 km/h. W Jatutowie został zatrzymany 43-latek z Katowic. Jechał motocyklem z prędkością o 57 km/h większą, niż dopuszczalna.

CZYTAJ TAKŻE: TAK DZIAŁA POLICYJNA GRUPA SPEED

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Logik
Logik 27.08.2019, 21:31
Sam jesteś de..l
Logik
Logik 27.08.2019, 21:27
Ale nałapali bandytów. Ciekawe ile musieli podpuszczać
Muszę kupić kamerkę
Muszę kupić kamerkę 27.08.2019, 16:52
Widziałem takiego "stróża prawa"jak w Tomaszowie ruszył w pościg za starym Passatem który przejechał na późnym pomarańczowym .
Ruszył tylko na sygnałach świetlnych,młode dziewczyny w panice musiały uciekać z przejścia.
Nie usprawiedliwiam kierowcy który złamał przepisy ale interwencja policji stworzyła większe zagrożenie niż ten nieszczęsny kierowca którego można było zatrzymać pod następnym sklepem
Mop
Mop 26.08.2019, 20:26
Rozumiem że te debile zamykają liczniki w tych szrotach? Tylko po co ?

Pozostałe