Policjanci w DPS. Rozmawiali o bezpieczeństwie

  • 26.08.2019, 11:03
  • ak
Policjanci w DPS. Rozmawiali o bezpieczeństwie Fot. KPP Biłgoraj
O zasadach bezpieczeństwa rozmawiali policjanci biłgorajskiej drogówki podczas spotkania zorganizowanego w Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce (gm. Frampol).

Takie prewencyjne pogadanki odbywają się przez cały rok w różnego rodzaju placówkach. Ta ostatnia w Teodorówce poświęcona była bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku. Mundurowi omówili zasady zachowania się na drodze szczególnie teraz, gdy podczas wakacji panuje wzmożony ruch. Przypomnieli podopiecznym DPS, jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować życie.

–  Omawiali również, jakie skutki może przynieść samowolne oddalenie się z placówki. W ramach akcji „Oszustom stop” tłumaczyli, co zrobić w przypadku kradzieży, czy oszustwa i jakie są sposoby aby tego uniknąć – relacjonuje Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe