Gm. Nielisz: "Zatankujesz" auto prądem przy gminie

  • 26.08.2019, 09:00
  • ak
Gm. Nielisz: "Zatankujesz" auto prądem przy gminie Fot. facebook.com/Gmina Nielisz
To drugi taki punkt w powiecie zamojskim. Użytkownicy aut elektrycznych mogą je "tankować" czyli ładować w punkcie uruchomionym przy Urzędzie Gminy w Nieliszu.

Pierwsze  ładowanie Tesli Model S odbyło się w zeszłym tygodniu. Władze gminy Nielisz nie omieszkały pochwalić się tym wydarzeniem na swoim facebookowym profilu, zachęcając turystów i gości do ładowania swoich aut właśnie tutaj.

"Czas ładowania baterii umili podziwianie uroków krajobrazowych Zalewu Nielisz. Oczekiwanie na pełną baterię może być świetną okazją na skorzystanie z altan i grilla. Na kierowców czeka również fastfood z przyczepy gastronomicznej prowadzonej przez Centrum Integracji Społecznej. Wszystkich „elektrycznie zmotoryzowanych” serdecznie zapraszamy!" – czytamy na profilu gminy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 26.08.2019, 14:03
Ładnie ale albo trzeba zmienić umiejscowienie przyłącza albo miejsce postojowe bo tak jak jest, to niekoniecznie bezpiecznie dla osób załatwiających sprawy w urzędzie.
eLZet
eLZet 27.08.2019, 16:28
No tak. Jeśli ktoś przegryzie kabel wlasnymi zebami to może go troche prąd wypieścić... na głupote nie ma rady.
Poza tym to bezpieczna ładowarka.

Pozostałe