Gm. Adamów: Park linowy w Jacni już otwarty

  • 26.08.2019, 08:15
  • ak
Gm. Adamów: Park linowy w Jacni już otwarty Fot. pixabay.com
Od soboty (24 sierpnia) czynny jest już park linowy w Jacni. Powstał w sąsiedztwie zalewu. Można z niego korzystać bezpłatnie.

Park linowy w Jacni nie jest duży. Ma jedną trasę, z której korzystać mogą dzieci i dorośli. Natrafią na niej na 21 przeszkód: różne przejścia i zjazdy. Obiekt jest wyposażony w cały niezbędny system asekuracji ciągłej, czyli nie ma konieczności przepinania karabinków.

Park linowy został zamontowany na stałe, ale korzystać z niego można wyłącznie w weekendy w godz. 14-18. Zamykany ma być w soboty i niedziele tylko wówczas, gdy panować będą niesprzyjające warunki atmosferyczne, np. silny wiatr czy deszcz.

Ten obiekt to już kolejna z atrakcji nad zalewem w Jacni. Powstała tam bardzo popularna tężnia solankowa, a niedawno również pomosty.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe