Hrubieszów: Podwójny jubileusz biblioteki

  • 29.08.2019, 06:06
  • par
Hrubieszów: Podwójny jubileusz biblioteki
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie w tym roku świętuje 20-lecie działalności, a od 10 lat placówce patronuje prof. Wiktor Zin. Na 18 września zaplanowano jubileuszowe uroczystości. Medialny patronat nad tym wydarzeniem objęła "Kronika Tygodnia".

Świętuj z Biblioteką – promuj kulturę i modę na czytanie! – to wydarzenie organizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. prof. Wiktora Zina w Hrubieszowie z okazji obchodów 20-lecia działalności i 10-lecia nadania bibliotece imienia profesora Wiktora Zina.

 – Wpisuje się ono również w przypadający w tym roku jubileusz 590-lecia powiatu hrubieszowskiego. Dlatego podwójny jubileusz odbędzie się pod honorowym patronatem starosty hrubieszowskiego Maryli Symczuk. Patronatem objęli go także Izabela i Szymon Zinowie, członkowie rodziny prof. Wiktora Zina – tłumaczy Sylwia Heś, dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

Jubileuszowe uroczystości odbędą się 18 września w Hrubieszowskim Domu Kultury. Początek o godz 17.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bela
bela 30.08.2019, 17:46
planowana jest inwentaryzacja hrubieszowskich Sutek, czy obejmie ona równiez teren pomiędzzy 3 i 4 kwartałem,ta najpiekniejsza część Sutek została za czasów komuny bezmyslnie wyburzona jak zreszta również kamieniczki w Rynku które ustąpily miejsca całkowitemu bezguściu architektonicznemu jaki stanpwi tzw Supersam-dzisiaj to Stokrotka i inne handlowe placowki, oraz cały zespół handlowo usługowy i rekreacyjny w mięjscu potworka ABC
er
er 29.08.2019, 19:28
kiedy znikną ogrody działkowe z otoczenia dworku i domu kultury?

Pozostałe