Gm. Uchanie: Powiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej w Teratynie (WYNIKI)

  • 26.08.2019, 06:06
  • ak
Gm. Uchanie: Powiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej w Teratynie (WYNIKI) Fot. GOK Uchanie
Dwudziestu sześciu wykonawców, zespoły, soliści i duety wzięło udział w tegorocznej edycji Powiatowego Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej. Impreza w Teratynie (gm. Uchanie) odbyła się w czwartek, 15 sierpnia.

Konkursowym prezentacjom przysłuchiwało się i oceniało je jury, w którym zasiedli: Paweł Kłosiński ze Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, Adam Szabat, wokalista, kompozytor i trener wokalny, Robert Szabat, lider zespołów "Peuderia" i "Mayer House".

Zdaniem komisji w kategorii zespołów śpiewaczych z kapelą najlepiej zaprezentowały się "Kresowianki" z Żabcza. Drugie miejsce zajęli "Ostrowiacy" z Ostrówka, a trzecie "Lotos" z Werbkowic.

W grupie zespołów śpiewających z podkładem muzycznym wygrał "Hubal", a kolejne miejsca zajęły grupy "Zorza" z Uchań i "Druga Młodość" ze Strzyżowa.

Nagrodę główną dla solistów wyśpiewała Dominika Szumiło, a w kategorii duetów Marcelina i Ania.

Nagrody laureatom wręczali: starosta Maryla Symczuk, Leszek Czerwonka, wójt gminy Uchanie oraz Anna  Kusiak-Janiec, wicedyrektor lubelskiego oddziału ARiMR.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kali
Kali 28.08.2019, 13:59
ZSLowcy nie liczą się w powiecie. Ludzie przejrzali na oczy. Wybierają PiS.
Tomaszek
Tomaszek 27.08.2019, 08:41
PiS pozamiatał widzę na wsi PSL :)

Pozostałe