Loverboy gwiazdą dożynek gminy Zamość

  • 25.08.2019, 12:01
  • ak
Loverboy gwiazdą dożynek gminy Zamość Fot. facebook.com
Discopolowy wokalista Loverboy będzie gwiazdą tegorocznych dożynek gminy Zamość. Święto plonów jest planowane na następną niedzielę, 1 września. Odbędzie się w Łapiguzie.

Impreza ma się rozpocząć o godz. 11.30 korowodem sołectw. Zaraz po nim rozpocznie się dziękczynna msza święta, podczas której oprawę muzyczną zapewnią Wesołe Gosposie oraz Młodzieżowa orkiestra Dęta z OSP w Białowoli.

Po nabożeństwie, od godz. 15 zacznie się blok koncertowy. Mają występować Wojciech Wojtasiuk, Klub Seniora Kalinka, Roztoczanki, Czerwone Korale oraz kabaret Taka Potrzeba.

Na godz. 16.30 planowany jest finał konkursu dożynkowych wieńców. A później kolejne prezentacje sceniczne solistów i zespołów z gminy Zamość. Śpiewać będą m.in. Białowolanki, Sitanianie, Echo Lipska, Ale Cantare, Showmen z Szopinka i Ireneusz Szewczuk.

O godz. 20 przyjdzie czas na występ gwiazdy wieczoru czyli Loverboy`a. Na koniec (godz. 21) przewidziano dyskotekę z grupą Accord. 

Podczas dożynek gminy Zamość nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w Dziecięcej Krainie Zabaw (w godz. 15-19).

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe