Nowe godziny otwarcia Wioski Gotów w Masłomęczu. Sprawdź!

  • 25.08.2019, 08:39
  • ak
Nowe godziny otwarcia Wioski Gotów w Masłomęczu. Sprawdź!
Pod uwagę wzięto oczekiwania gości, specyfikę ruchu turystycznego, a także godziny zajęć lekcyjnych. Wioska Gotów Masłomęczu ma na jesień nowe godziny otwarcia dla zwiedzających.

Zmian nie będzie w poniedziałki. Tak, jak dotychczas, obiekt pozostanie w te dni tygodnia zamknięty. Natomiast we wrześniowe wtorki, środy, czwartki i piątki ma być czynny w godz. 9-17, zaś w weekendy od godz. 10 do 18.

Kolejne zmiany przyniesie październik. W pierwszych 13 dni tego miesiąca, od wtorku do piątku Wioska Gotów w Masłomęczu będzie otwarta dla zwiedzających w godz. 9-16, a w soboty i niedziele w godz. 10-16.

Później, czyli od 15 października otwierana ma być jedynie, jeśli ktoś wcześniej się umówi. Wizyty należy planować tak, by ze zwiedzaniem wyrobić się między 9 a 16. Na weekendy otwarcie planowane jest w godz. 10-16.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe