Warszawskie Combo Taneczne wystąpi w Zamościu

  • 25.08.2019, 07:13
  • ak
Warszawskie Combo Taneczne wystąpi w Zamościu
To ma być jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Biegu Pamięci Dzieci Zamojszczyzny i zbiegnie się z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Za tydzień w niedzielę (1 września) na Rynku Wielkim w Zamościu z koncertem wystąpi Warszawskie Combo Taneczne.

Koncert grupy specjalizującej się w twórczości okresu międzywojennego i okupacji ma się rozpocząć o godz. 20. Wstęp na niego będzie wolny. 

Zespół „Warszawskie Combo Taneczne” został założony przez Jana Emila Młynarskiego i jego przyjaciół. Szlify zdobywali grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia, a także w stołecznych lokalach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe