Zamość: Zamykają basen na trzy tygodnie

  • 24.08.2019, 07:05
  • ak
Zamość: Zamykają basen na trzy tygodnie Fot. pixabay.com
Jeszcze tylko dzisiaj i jutro można sobie popływać w zamojskim basenie. Od poniedziałku Kryta Pływalnia w Zamościu będzie zamknięta.

Ta sytuacja powtarza się co roku, od kilku już lat. Basen zamykany jest pod koniec wakacji i otwierany dopiero ok. połowy września. W tym roku na przerwa technologiczna, zgodnie z zapowiedziami Ośrodka Sportu i Rekreacji potrwać ma do niedzieli, 15 września. W ciągu tych trzech tygodni na Krytej Pływalni prowadzone mają być prace konserwatorsko-remontowe.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzz
Krzz 27.08.2019, 10:00
Od kilku lat żadnych widocznych zmian. Szatnie wyglądają miernie. Szkoda, że nie ma w mieście drugiego punktu z dostępem do wody, np. jak jest w mini aquapark w Chełmie.
Rzerzączka
Rzerzączka 24.08.2019, 10:37
Pewnie ktoś wydalił kał , i zasyfił basen i muszom tera czyścić .
Pływak
Pływak 24.08.2019, 09:59
Człowiek chce popływać i *** , basen zamknięty .

Pozostałe