Hrubieszów: Praca wre. Kładą rury na Zamojskiej

  • 22.08.2019, 15:18
  • ak
Hrubieszów: Praca wre. Kładą rury na Zamojskiej Fot. UM Tomaszów Lubelski
Przy ulicach Zamojskiej i Leśmiana w Hrubieszowie trwa naprawa i przebudowa sieci wodociągowej.

Prace są prowadzone na odcinku od ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Teresówka (w tym przy posesjach nr 175, 177 i 179), a także na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Leśmiana.

Do zrobienia jest sporo, więc całe przedsięwzięcie potra do końca października. Inwestycja kosztuje ponad 2,9 mln zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lala
lala 25.08.2019, 21:35
A dlaczego tak poszły w górę opłaty za śmieci w Hrubieszowie?
joki
joki 23.08.2019, 12:07
nie ma nawet gdzie zamieścic komentarza nt wiadomości zamieszczanych na LH, dzisiaj podaje sie informację że 18 sierpnia odbył siekoncert z okazji roczncy wymarszu oddziałów AK na pomoc powstańcom warszawskim, szkoda że nie podano tej informacji we wrzesniu, mój kuzyn brał udział w tym wymarszu, później odsiedział w katowniach ubeckich, jestem rozgoryczony i zniesmaczony takim sposobem informowania o uroczystościach

Pozostałe