Zamość: Orkiestry dęte zagrają na Rynku Wielkim

  • 22.08.2019, 08:42
  • ak
Zamość: Orkiestry dęte zagrają na Rynku Wielkim Fot. pixabay.com
To będzie już XIV Przegląd Muzyki Wojskowej i Patriotycznej. Tegoroczna edycja wydarzenia zaplanowana jest w Zamościu na jutro (piątek, 23 sierpnia).

Impreza na Rynku Wielkim rozpocznie się o godz. 16.

Przed publicznością zagrają: Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa, Nieetatowa Orkiestra Wojskowa prowadzona przez Stowarzyszenie „Jesteśmy z Tobą – Bądź z nami” w Zamościu, Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Sitnie.

Organizator przeglądu to zamojskie Stowarzyszenie „Jesteśmy z Tobą – Bądź z nami”, a wspomagają: 3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu, Zamojski Dom Kultury, Zarząd Osiedla Majdan.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe