Zwierzyniec: Młodzi aktorzy poprowadzą casting. Zgłoś się!

  • 21.08.2019, 14:33
  • ak
Zwierzyniec: Młodzi aktorzy poprowadzą casting. Zgłoś się! Fot. facebook.com
Monika Mielnicka i Hubert Dyl, młodzi, znani z seriali aktorzy poprowadzą w Zwierzyńcu casting do spektaklu Willa Rózin, który będzie wystawiony na początku września. Przesłuchania dla adeptów sztuki aktorskiej, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie zaplanowano na środę, 28 sierpnia. Przedsięwzięcie realizuje Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu.

Na casting, który o godz. 16 rozpocznie się w zwierzynieckim kinie Skarb mogą zgłaszać się młodzi ludzie między 13 a 19 rokiem życia. Każdy z amatorów aktorstwa powinien przygotować na to przesłuchanie jakiś wiersz, fragment prozy i piosenkę (należy zorganizować własny podkład muzyczny na płycie CD).

Zajęcia z młodymi aktorami odbywać się będą w pierwszym tygodniu września. Premiera przedstawienia planowana jest na niedzielę, 8 września o godz. 20.

Spektakl "Willa Rózin" ma być opowieścią o przedwojennym i wojennym Zwierzyńcu oraz działalności Róży Zamoyskiej, która w czasie wojny niosła nieocenioną pomoc dzieciom z obozu przejściowego. Za reżyserię odpowiada Bartłomiej Miernik, a autorką scenariusza jest Marta Fortowska. W plenerowym przedstawieniu wystąpią Hubert Dyl, Monika Mielnicka, Nikola Palej oraz młodzież ze Zwierzyńca i okolic.

Przedsięwzięcie zostało dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie: Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe