Zamość: Zajmą się sprawami niepełnosprawnych. Prezydent powołał radę

  • 24.08.2019, 06:21
  • ak
Zamość: Zajmą się sprawami niepełnosprawnych. Prezydent powołał radę Fot. pixabay.com
Na początku sierpnia, na czteroletnią kadencję prezydent Zamościa powołał Powiatową Społeczną Radę do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Zasiadają w niej ludzie, którym kwestie związane z codziennym życiem i problemami osób niepełnosprawnych są znane i bliskie. W skład rady weszli: Małgorzata Saczuk ze Stowarzyszęnia na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną "Wszyscy Razem'', Bogusław Dolinny ze Stowarzyszenie Ruch Osób Niepełnosprawnych "Feniks", Marian Kondrat z Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Jerzy Ryszko z Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych oraz Katarzyna Bednarczuk jako przedstawiciel prezydenta Zamościa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Życzliwy kulawy
Życzliwy kulawy 24.08.2019, 12:31
A z "Krok za krokiem" nikogo nie ma?

Pozostałe