Zamość: Stwórz z nami grę - zachęca biblioteka

  • 24.08.2019, 06:07
  • ak
Zamość: Stwórz z nami grę - zachęca biblioteka
Miłośnikom książek zapewniamy zupełnie nowe doznania literackie, a nieczytującym pokażemy, że czas spędzony z książką może być bardzo ekscytujący - w taki sposób Książnica Zamojska zachęca młodzież do udziału we wspólnych działaniach. Na czym mają one polegać?

Biblioteka organizuje warsztaty z tworzenia mobilnej gry miejskiej w aplikacji Action Truck. To oferta skierowana do zamościan w wieku 15-19 lat. Pierwsze zajęcia mają się odbyć w przyszłym miesiącu (24 września) i zakończyć na przełomie października. Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona. Warto więc zgłosić się jak najszybciej, telefonując pod nr 84 627 11 54 wew. 28.

Formularze zgłoszeniowe (druk dostępny poniżej) należy dostarczać do Wypożyczalni Książki Mówionej i Zbiorów Multimedialnych Książnicy Zamojskiej.

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mistrz gry
Mistrz gry 24.08.2019, 07:25
Prawdziwa gra zaczyna sie kiedy widzisz swoją wypłatę, a potem reszte miesiąca walczysz o przetrwanie.

Pozostałe