Gm. Sułów: W Deszkowicach mają nową drogę

  • 23.08.2019, 07:00
  • wd
Gm. Sułów: W Deszkowicach mają nową drogę Fot. pixabay.com
Zakończono przebudowę drogi gminnej w Deszkowicach Drugich (gm. Sułów). Nowa nawierzchnia kosztowała ponad milion złotych.

Drogę gminną w Deszkowicach Drugich wcześniej tylko doraźnie remontowano. Z roku na rok jej stan był coraz gorszy. Jeszcze do lipca przejazd nią wymagał od kierowców dużego refleksu i sprytu, bo ogromne wyrwy i dziury trzeba był omijać slalomem. Plany jej naprawy samorząd gminy Sułów miał od dawna. 

 – Jeśli ministerstwo przyzna nam promesę droga w Deszkowicach Drugich zostanie gruntownie odnowiona. Planowany koszt to ok. 1,5 mln zł, a wkład gminy będzie zależny od przyznanego dofinansowania – tłumaczył nam w marcu wójt gminy Sułów Leon Bulak.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe