Łabunie: Święto niezwykłych par

  • 20.08.2019, 14:00
  • AP
Łabunie: Święto niezwykłych par Fot. Adam Sokołowski
Złote gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Wydarzenie jest ważne dla jubilatów i ich rodzin, ale również dla całej gminnej społeczności. 16 sierpnia złote gody świętowano w gm. Łabunie.

Po uroczystej mszy św., podczas której małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską, odbyło się spotkanie okolicznościowe. W imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, wójt gminy Łabunie Mariusz Kukiełka wręczył jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były kwiaty, dyplomy, przemówienia i symboliczna lampka szampana. Uczestnicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia. 

Cały artykuł i lista małżeństw w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe