Obrączki dla najsympatyczniejszej pary. Kto je otrzyma?

  • 20.08.2019, 07:21
  • red.
Obrączki dla najsympatyczniejszej pary. Kto je otrzyma?
O obrączki walczyło prawie 60 par. Do redakcji Kroniki Tygodnia dostarczono ponad 2 tysiące kuponów do głosowania. Przynoszono je do ostatniej chwili, ale wszyscy zdążyli na czas. Już wiemy kto zwyciężył w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny.

W tym plebiscycie uczestniczyły szczęśliwe pary, które zdecydowały, że razem chcą iść przez życie i zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nie pytaliśmy o datę ani o miejsce ślubnej ceremonii. Nie pytaliśmy też o wiek, bo czy to ważne? Przecież zakochać się można w każdym wieku. Wszystkie pary były warte, by oddać na nie głosy. A tych przybywało z tygodnia na tydzień.

Przynoszono je też w poniedziałek 19 sierpnia (tego dnia kończyliśmy przyjmowanie kuponów). Z każda chwilą napięcie rosło.Ale już wiemy, która para zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny.

W następnym numerze Kroniki Tygodnia przedstawimy Państwu zwycięzców.  I nie tylko.  Porozmawiamy z parami, które zdobyły najwięcej głosów. Zapytamy o to, jak się poznali, jakie mają wspólne pasje i zainteresowania, kiedy planują ślub. I jesteśmy pewni, że będą to piękne opowieści. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe